Anasayfa Hakkımızda

HAVİN GİYİM KOLEKSİYON
2001 yılında kurulan HAVİN Giyim, bayan giyimi ile yıllardır bayanların hayal sınırlarını zorlayacak, keyifli bir ortamda aradıkları kaliteyi ve şıklığı zevkle seçebilme olanağını sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana sunduğu yenilik ve hizmetlere müşteri memnuniyetini garantileyen, satış politikası ve sonrasında sunduğu hizmetlerle bayan giyimi konusunda hizmet veren kuruluşlar arasında kendine özel bir yer edinmiş olan HAVİN GİYİM , benimsemiş olduğu bu temel ilkeleri doğrultusunda Türkiye'de bir marka haline gelmiştir. Bu bağlamda çok yönlü bir müşteri kitlesine sahip olan HAVİN GİYİM yıllardır verdiği hizmetlerle tabanı güçlü, köklü bir müşteri portföyüne imza atmıştır.

"Yaptıklarımız yapacaklarımızın göstergesidir" fikriyle amacımız; hızla değişen ve gelişen teknoloji karşısında ortaya çıkan rekabet ortamında ve tüketicinin daha bilinçli harcama yaptığı ve hizmet beklediği günümüzde yeni ve özgün tasarımlar ve bunların sunuluş biçimleriyle piyasada edinmiş olduğumuz yeri korumak ve günün dğeişken motifleri karşısında farklı, yenilikçi, modern, yüksek kalite anlayışı ve hizmet düşüncesiyle kurduğumuz modelimizle ismimize yakışır hizmet sunmaya devam etmektir.

VİZYONUMUZ
Kaliteyi referans alarak üretim yapmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı saygı ve dürüstlük ilkelerimizden sapmadan markamızı dünya çapında yaygın bir marka haline getirmektir.

MİSYONUMUZ
Kalite standartlarından ödün vermeden, sürekli ve titiz bir çalışmayla yeni ve modern tasarımlara imza atmak ve firmamızın, konusunda önder kuruluşlar arasında yerini almasını sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitemizi sürekli yükseltmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.Müşterilerimizin markamıza olan güvenini ve bağlılığını kazanmak en önemli kalite politikamızdır.

KAPIDA ÖDEME

Kapıda nakit ödeyin

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D güvenli alışveriş

İADE VE DEĞİŞİM

7 gün iade ve değişim

KREDİ KARTINA 9 TAKSİT

Bonus'a taksit imkanı

KAMPANYALARIMIZI TAKİP EDİN!

TAKİP EDİN

facebook twitter instagram google